Verva pewnie wygrywa w Radomiu

Posted on Sty 31 2021 - 1:34am by admin

Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa po dobrym meczu pokonali w Radomiu zawodników Cerrad Enea  Czarnych Radom 3:1. To siódme zwycięstwo z rzędu podopiecznych Andre Anastasiego.

Pierwszy set wygrali siatkarze Vervy 25:22, w drugim secie lepsi byli radomianie, którzy również zwyciężyli przewagą 25:22. W kolejnych dwóch setach lepsi byli goście, wygrywając 25:20 i 25:17. Najlepszym piłkarzem meczu został wybrany Jan Fornal. Po spotkaniu siatkarze ze stolicy zajmują trzecie miejsce w tabeli Plus Ligi. Radomianie są na miejscu dwunastym.

Cerrad Enea Czarni Radom – Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 17:25)

Cerrad Enea Czarni Radom: Dawid Dryja, Wiktor Josifow, Michał Kędzierski, Dawid Konarski, Lucas Loh, Brenden Sander – Mateusz Masłowski (libero) – Maciej Nowowsiak (libero), Daniel Gąsior, Bartosz Firszt, Michał Ostrowski, Artur Pasiński, Bartosz Zrajkowski

Verva Warszawa Orlen Paliwa: Jan Fornal, Angel Trinidad De Haro, Bartosz Kwolek, Piotr Nowakowski, Michał Superlak, Andrzej Wrona – Damian Wojtaszek (libero) – Michał Kozłowski, Jan Król