Lewandowski rozmawia z Legią?! Sensacyjne doniesienia

Posted on Sty 12 2021 - 12:12am by admin

Najlepszy piłkarz świata, sportowiec roku w Polsce, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski, rozmawia z Legią Warszawa. Sensacyjną informację podał „Super Express”. Tabloid zamieścił zdjęcia ze spotkania piłkarza z prezesem Legii, Dariuszem Mioduskim. „Lewy” miałby zainwestować w stołeczny klub, a być może pod koniec kariery zagrać w ekipie z Łazienkowskiej.

W kadrze Jerzego Brzęczka potencjał Roberta Lewandowskiego nie jest na razie tak wykorzystywany, jak za kadencji Adama Nawałki fot. fot. By Екатерина Лаут – https://www.soccer.ru/galery/1054340/photo/731382, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=70079150

Jak podał „Super Express”, w Warszawie doszło do tajnego spotkania właściciela Legii, Dariusza Mioduskiego, z Robertem Lewandowskim. Czego dotyczyło spotkanie nie wiadomo, gazeta przypomina jednak, że kilka tygodni temu pojawiły się plotki, jakoby agent naszego najlepszego piłkarza – Pini Zahavi – miał być zainteresowany zakupem stołecznego klubu. Tu sytuacja byłaby jednak o tyle dziwna, że agenci piłkarscy oficjalnie nie powinni inwestować w kluby piłkarskie. A może to nie agent, ale sam zawodnik jest zainteresowany klubem? Miałoby to swoje uzasadnienie – Lewandowski od dziecka marzył o grze w barwach Legii, grał w jej rezerwach, ale do składu się nie przebił, rezygnacja z piłkarza uznawana jest za jedną z największych wpadek w historii klubu. Na zakończenie kariery, tuż przed piłkarską emeryturą Robert Lewandowski mógłby sezon lub dwa spędzić w drużynie z Łazienkowskiej. Również zakup klubu nie byłby niczym niezwykłym – pieniądze zawodnik na pewno posiada, a byli piłkarze często inwestują w piłkę. Najgłośniejszym przykładem jest Kuba Błaszczykowski, który kupił Wisłę Kraków i jest grającym właścicielem. W Polsce inwestować mają też Łukasz Piszczek i niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia, Lukas Podolski. „Lewy” od lat należy do światowego piłkarskiego topu, poprzedni rok był dla niego szczególnie udany – wygrał z Bayernem w Lidze Mistrzów, został wybrany najlepszym piłkarzem Świata i Europy, był królem strzelców Ligi Mistrzów oraz sportowcem roku w Polsce. Zakup Legii przez Lewandowskiego byłby wydarzeniem dekady w polskiej piłce klubowej.

(Źródło: ,,Super Express”)

Leave A Response