Wyrzuciła kota z balkonu, zwierzak nadział się na pręt. HORROR na PRADZE!

Posted on Gru 31 2020 - 1:11pm by admin

Coś strasznego i obrzydliwego wydarzyło się w kamienicy przy ulicy Środkowej na Pradze Północ! Kot „denerwował” 43-latkę, więc wyrzuciła go z balkonu na drugim piętrze kamienicy. Biedne zwierzątko najpierw uderzyło o metalowy daszek, a potem nadziało się na pręt. Jego wyrodna właścicielka miała prawie 3 promile alkoholu we krwi.

zdj. ilustr. fot. Pixabay 

To straszne, jaki los spotkał pewnego kota na Pradze Północ. Podczas, gdy ludzie normalni swoje zwierzątka głaszczą, tulą, noszą do weterynarza, karmią, szczepią, 41-letnia pani z ulicy Środkowej „przytuliła się” do butelki z napojem wyskokowym. Nie wiadomo, co konkretnie spożyła, faktem jest jednak, że miała aż trzy promile alkoholu we krwi. Co więcej, zamiast iść spać, swoją agresję wyładowała na Bogu ducha winnym zwierzęciu! Za oddanie i miłość zwierzę zapłaciło straszną cenę! Kobieta wzięła je i wyrzuciła z balkonu na drugim piętrze. Jak informije Komenda Stołeczna Policji,   kot  najpierw uderzył o daszek budynku, a następnie nadział się na pręt ogrodzenia. Całe zdarzenie widział sąsiad z budynku naprzeciwko i wezwał policję. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, gdzie po chwili odnaleźli zakrwawione zwierzę i wezwali na miejsce eko patrol Straży Miejskiej, który zabrał kota do lecznicy. Tam nieszczęsny i mocno poturbowany zwierzak, przeszedł operację.

Jak informuje policja, mundurowi szybko ustalili, z którego balkonu wyrzucono zwierzę. W mieszkaniu zastali 43-latkę od której była wyczuwalna silna woń alkoholu. Kobieta powtarzała, że kot ją… denerwował, dlatego się go pozbyła. Mieszkanka Pragi została zatrzymana i przewieziona na komendę przy ul. Jagiellońskiej, gdzie została przebadana na zawartość alkoholu. Badanie wykazało prawie 3 promile.

Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami, do którego się przyznała. Grozi jej kara do 3 lat więzienia. Kot przeszedł ciężką walkę o życie, był operowany. Teraz jego życie nie jest  już jednak zagrożone – informuje Policja.

(źródło: Policja)

fot. Obraz Anrita1705 z Pixabay zdj. ilustr. przedstawia kota, ale nie tego opisanego w artykule! 

Leave A Response