Oświetlenie na Trockiej i Borzymowskiej, chodnik na Wałbrzyskiej

Posted on Gru 28 2020 - 9:05am by admin

Zakończyła się rozpoczęta w październiku modernizacja oświetlenia na ulicach Trockiej i Borzymowskiej na Targówku. Chodzi o odcinek między Radzymińską a Gościeradowską – poinformował Zarząd Dróg Miejskich. A na Mokotowie, na ulicy Wałbrzyskiej ZDM wybudował chodnik po północnej stronie ulicy, między ulicami Wróbla i Dominikańską.

fot. ZDM

Zarząd Dróg Miejskich zmodernizował oświetlenie na ulicach Trockiej i Borzymowskiej. „Modernizacja ruszyła w październiku. Prowadził ją miejski Zakład Remontów i Konserwacji Dróg, który ze względu na pandemię borykał się z problemami kadrowymi. Dlatego prace na blisko 1,5-kilometrowym odcinku między ulicami Radzymińską a Gościeradowską trwały dwa miesiące i zakończyły się kilka dni temu” poinformował Zarząd Dróg Miejskich.

Z kolei na ulicy Wałbrzyskiej na Mokotowie Zarząd Dróg Miejskich wybudował chodnik po północnej stronie między ulicami Wróbla a Dominikańską. „Prace budowlane właśnie się zakończyły. Polegały nie tylko na budowie nowego chodnika. Wzdłuż niego na wysokości cmentarza utworzyliśmy zatokę do parkowania na 15 miejsc postojowych, w tym dwie „koperty” dla osób z niepełnosprawnościami. W pobliżu bramy cmentarnej wytyczyliśmy nowe przejście dla pieszych, aby pieszym, którzy wcześniej zaparkowali samochód, skrócić drogę do cmentarza” – relacjonuje ZDM.

(Warszawski Serwis Prasowy)

Leave A Response