„Terapia duchowa” na Stadionie Narodowym

Posted on Gru 9 2020 - 12:09am by admin

W kaplicy na Stadionie Narodowym przy Szpitalu tymczasowym zostanie odprawiona druga Msza Święta w ramach akcji modlitewnej „Terapia duchowa”. Do wspólnej modlitwy można się dołączyć w środę 9 grudnia o godzinie 20.00 za pośrednictwem transmisji na kanale SalveNET w serwisie YouTube. Eucharystię będzie sprawował przewodniczący Zespołu ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia KEP biskup Romuald Kamiński – informuje Diecezja Warszawsko-Praska.

fot. mat. pras.

Jak informuje Diecezja, podczas dziewięciotygodniowej Nowenny wierni proszą o łaski potrzebne chorym, pracownikom służby zdrowia oraz ich bliskim. Jest to wyraz solidarności i wsparcia dla wszystkich, którzy walczą z chorobą i zagrożeniem związanym z epidemią. Do akcji modlitewnej „Terapia duchowa” może dołączyć każdy. Szczególnie zachęcamy do duchowej łączności podczas transmisji Mszy Świętej oraz przesyłania swoich osobistych intencji. Można to zrobić na trzy sposoby:

  • na adres mailowy intencje@salvenet.pl
  • na profilu facebookowym @DiecezjaWarszawskoPraska
  • na czacie na kanale SalveNET podczas transmisji Mszy Świętej.

Nowenna w intencji chorych, pracowników służby zdrowia oraz ich bliskich rozpoczęła się 2 grudnia w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie. Modlitwa potrwa do 27 stycznia. „W każdą środę modlimy się w innym miejscu, tak żeby w sposób symboliczny otoczyć duchową opieką wiele wspólnot” – informuje Diecezja Warszawsko-Praska.

(źródło: inf. pras.  DW-P)

 

Leave A Response