Jest już pierwsze grudniowe wydanie naszej  gazety. Internetowe i rozszerzone drukowane

Posted on Gru 1 2020 - 7:20am by admin

Wydanie internetowe gazety Nowy Telegraf Warszawski jest już dostępne do ściągnięcia na stronie internetowej. Wyszedł też specjalny numer drukowany, rozszerzony – zawiera on bieżące wydanie tygodnika poszerzone o najważniejsze strony z poprzednich wydań. W tym aż 14 stron poświęconych jest sprawie Mirosława Ciełuszeckiego, przedsiębiorcy zniszczonego przez sądowo-polityczno-prokuratorski układ. 2 grudnia odbędzie się w jego sprawie rozprawa kasacyjna przed Sądem Najwyższym.

fot. arch.

W numerze przypominamy nasze artykuły z lat 2019 – 2020 w sprawie Mirosława Ciełuszeckiego, a także materiały z wydań naszego tygodnika z października i listopada z roku 2020, a także oczywiście z ostatniego, czyli pierwszego grudniowego numeru naszego pisma. Wśród tematów obok sprawy skazanego niesłusznie przedsiębiorcy temat bazaru na Gocławiu, który ma zostać zlikwidowany, kwestia podwyżek za śmieci, podsumowanie dwóch lat Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta stolicy. Nie brak tematów historycznych i sportowych. To w wydaniu drukowanym, które dostępne będzie głównie na Pradze Południe.

Gazeta Nowy Telegraf Warszawski pod obecnym tytułem ukazuje się od sierpnia 2019 roku. Jest kontynuacją wydawanej przez kilka lat gazety Telegraf24. Od kwietnia bieżącego roku Nowy Telegraf Warszawski jest tygodnikiem do ściągnięcia w PDF, ukazują sie też wydania specjalne drukowane. (az). 

Grudniowy nr Nowego Telegrafu Warszawskiego przeczytaj TUTAJ

(wersja internetowa, pełna – drukowana – kolportowana w Warszawie) 

Leave A Response