Sensacyjne doniesienia. Agent Roberta Lewandowskiego kupi Legię?!

Posted on Lis 25 2020 - 10:01am by admin

Pini Zahavi, agent piłkarski prowadzący między innymi Roberta Lewandowskiego, chce kupić Legię Warszawa! Taką sensacyjną informację podał na Twitterze Adam Godlewski, redaktor naczelny tygodnika „Piłka Nożna”.

fot. By Валерий Дед – Stadion Wojska Polskiego, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55292441

„Na mieście gadają, że Pini Zahavi jest gotowy kupić Legię. Ale gadają też, że rozbieżności między ofertą a oczekiwaniami właściciela sięgają > 30 mln €. Bo Legia dla obecnego 100% udziałowca ma być podobno warta 80 mln € (więcej o 20 mln € niż 2 lata temu). Ciekawie gadają…” – taki spis Adama Godlewskiego ukazał się na Twitterze.

Pini Zahavi to światowy top na rynku menadżerów piłkarskich. To on w 2017 roku negocjował transfer Neymara z Barcelony do Paris Saint Germain. Od 2018 roku reprezentuje interesy Roberta Lewandowskiego. Jest też agentem polskich piłkarzy – Aleksandra Buksy z Wisły Kraków i Marcela Zylli ze Śląska Wrocław. Zahavi to obywatel Polski i Izraela, syn polskiego Żyda z Suchedniowa (Świętokrzyskie). Legia Warszawa od 2016 roku jest własnością biznesmena Dariusza Mioduskiego, który odkupił wszystkie udziały w klubie od wspólników – Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzela. Wcześniej (w 2013 roku) trzej wspólnicy odkupili Legię od koncernu ITI.

(źródło Twitter.com)

Leave A Response