Dramat na Mokotowie. Dwulatek wypadł z okna

Posted on Wrz 10 2020 - 11:50am by admin

To była dosłownie chwila nieuwagi. Mama zajmująca się maleńkim dzieckiem wyszła dosłownie na chwilę do łazienki. W tym czasie jej synek wypadł z drugiego piętra na ziemię!

zdj. ilustr. fot. By Karol Szadkowski (AMZ Kutno) – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52375586

Dramat rozegrał się w środowe popołudnie na Mokotowie, na ulicy Puławskiej. Matka dwuletniego chłopca spuściła go z oczu dosłownie na sekundę – wyszła do toalety. W tym czasie dziecko wypadło z okna. Na miejsce wezwane zostały pogotowie ratunkowe i policja. Maluszkowi udzielono pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia, następnie karetka zawiozła go w towarzystwie mamy do szpitala. Wiadomo, że dziecko miało obrażenia, ale było przytomne. Rodzice dziecka zostali przesłuchani i zbadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Oboje byli trzeźwi. Wszystko wskazuje na to, że doszło po prostu do nieszczęśliwego wypadku. Uważajmy – nawet moment nieuwagi może zakończyć się niewyobrażalną tragedią! (Łcz) 

Leave A Response